Фармацевтична компанія AAR PHARMA LTDофіс якої розміщений у місті Києвіпредставлена ​​на українському фармацевтичному ринку з початку 2010 року. Компанія AAR PHARMA LTD це 80 співробітників, робота яких направлена на надання послуг в багатьох областях для щоденного покращення роботи компанії, безперервного зросту та розвитку.

Компанія відносно молода, швидко розвивається, портфель препаратів якої складається з лікарських засобів рецептурних та безрецептурних, які широко застосовуються в терапії, ЛОР-практиці, гінекології, урології, педіатрії, всіх видах хірургії, реаніматології, онкології та ін.

За час діяльності компанії, препарати з логотипом AAR PHARMA завоювали популярність серед фахівців ЛПУ та аптечних мереж завдяки ідеальному поєднанню умови ціна-якість.

AAR PHARMA LTD працює з відомими світовими виробниками лікарських засобів.


Мета компанії - забезпечити кінцевого споживача якісними лікарськими засобами за доступними цінами і з докладним інформаційним супроводом.


Цей сайт містить професійну спеціалізовану інформацію, яка не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування, а також не може служити заміною очної консультації лікаря.