Фигурин

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА

Дієтична добавка "Фігурін"

(Dietary supplement to food ration Figurin capsules)

для нормалізації обміну речовин

 

Назва продукту: дієтична добавка "Фігурін" (Dietary supplement to food ration Figurin capsules).

Дієтична добавка «Фігурін», капсули по 700мг - фітокомпозиція, що виготовляється з мінеральних сполук, рослинної сировини та екстрактів подрібленої сировини рослин, віднесених до списку лікарських, згідно з рецензією ДП «Комітет з питань народної і нетрадиційної медицини МОЗ України», що застосовується в офіцінальній та народній медицині України та багатьох інших країнах світу.

Склад: кожна капсула містить: смоли гуарової (Cyamopsis peoralioides) 30мг, лохабхасми 50мг, лушпиння ісавтії (лушпиння Plantago ovata) 30мг, сухих екстрактів: відангу (Embelia ribes) 20мг, перцю довгого (Piper longum) 20мг, імбиру лікарського (Zingiber officinale) 20мг, смоли мірри (Balsamodendron mukul) 250мг, читраку (Plumbago indica) 25мг, хадиру (Acacia catechu) 15мг; трифали* 100мг;

*суміші фруктів: бехала (Terminalia belerіca), харди (Terminalia chebula), амли (Emblica officinalis);

Допоміжні речовини: бензоат натрію (консервант Е 211), мікрокристалічна целюлоза (стабілізатор Е 460), лактоза, агенти, що запобігають злежуванню: діоксид кремнію (Е 551), тальк очищений (Е 553b), стеарат магнію (Е 572).

До складу капсул дієтичної добавки «Фігурин» входить комплекс біологічно активних сполук, що обумовлюють метаболічну, послаблюючу, гіпохолестеринемічну, катаболічну дію, покращують травлення, знижують апетит, сприяють зменшенню ваги тіла.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Рекомендації до споживання: дієтична добавка «Фігурін» капсули, згідно з рецензією ДП «Комітет з питань народної і нетрадиційної медицини МОЗ України» може бути рекомендована лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування у осіб, з метою зниження маси тіла, викликаної елементарними причинами (переїданням, надмірним харчуванням тощо), як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою загального зміцнення організму та нормалізації обміну речовин.

Рекомендовано дотримуватися збалансованого раціону харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі, алкоголь.

Не є лікарським засобом.

Застереження при споживанні: індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, психічні захворювання та нервові розладі, артеріальна гіпертензія, гормональні причини ожиріння, оклюзійні захворювання периферичного судинного русла, транзиторні порушення мозкового кровообігу, гіпертериоз, порушення функціонування печінки, вагітні жінки або жінки, які годують груддю, жінки котрі бажають завагітніти, діти до 18 років та особи похилого віку. Перед вживанням цього продукту потрібно порадитися з лікарем. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці, або при порушенні цілісності упаковки. Не рекомендується перевищувати запропонованих доз та застосовувати одночасно з іншими препаратами, що мають проносну дію через можливість посилення впливу.

Спосіб вживання: дорослим рекомендується по 1 капсулі 1-2 рази на день, запиваючи невеликою кількістю рідини після основного прийому їжі впродовж одного місяця або за призначенням лікаря. Курси можна повторювати.

Форма випуску: капсули масою 700 мг в блістерній упаковці.

Термін споживання: до 30 днів, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Строк придатності: 60 місяців від дати виготовлення.

Умови зберігання: зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °C.

Дата виготовлення: зазначено на упаковці.

Номер партії (серії): зазначено на упаковці.

Штрих код: зазначено на упаковці.

Виготовлено для: AAR PHARMA LTD., Suite 2, 23-24 Great James Street, London, WC1N 3ES, United Kingdom

ААР ФАРМА ЛТД, С`юіт 2, вул. Грейт Джеймс 23-24, м. Лондон, WC1N 3ES, Сполучене Королівство Великобританія.

Імпортер: ТОВ "ЕС ФАРМА", вул. Івана Мазепи, 3, оф.174, м. Київ, 01010, Україна

Тел. +380(44) 585-64-54, email: info@spharma.kiev.ua

Ексклюзивний маркетинг в Україні: ТОВ "ААР ФАРМА", вул. Кропивницького, 18, оф. 34, м. Київ, 01004, Україна

Тел.+380(44) 495-53-78

Виробник: "АДЖАНТА ФАРМА Лімітед", Індія, 31-0 М.І.Д.Сі., Еріа, Чікалтана, Аурангабад 431210.

Висновок ДСЕЕ № 05.03.02-03/56591

Без ГМО