ОТОСАН Вушний конус

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА

ОТОСАН вушний конус

OTOSAN ear cone

ОТОСАН вушний конус з прополісом

Прополіс - природна речовина, насичена мінералами, вітамінами та ефірними оліями, яка виробляється бджолами для того, щоб запобігти поширенню бактерій у вулику.

Сучасні дослідження довели, що прополіс є ефективним природним рішенням багатьох захворювань вуха.

Запалений конус виділяє тепло, яке легко заповнює слуховий прохід, пом'якшуючи вушну сірку та завдяки нагрітим випарам прополісу ефективно очищає вуха.

Особливості застосування

Для комфорту та безпеки, будь ласка, ознайомтесь уважно з цією інструкцією.

При використанні вушного конусу ОТОСАН завжди потрібна допомога іншої людини. Зберігайте препарат у сухому, прохолодному місці. Захищайте волосся та обличчя від вогню. Використовуйте тільки при відсутності протягів і на відстані від легкозаймистих речовин та предметів. Не використовуйте у випадку нещодавно перенесеної операції на вухах, алергії на будь-який із компонентів препарату. У разі виникнення алергічної реакції негайно припиніть лікування. Не використовуйте під час медикаментозного лікування захворювань вух без попередньої консультації лікаря. Не можна застосовувати дітям віком до 3 років. Якщо у вас є сумніви щодо використання препарату, будь ласка, зверніться до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Принцип дії вушного конусу ОТОСАН походить від стародавніх традицій народної медицини. Це проста, безпечна та ефективна система догляду за вухами у домашніх умовах. Збагачений прополісом конус відтепер поставляється з новою запатентованою насадкою Comfy, завдяки якій лікування стає більш безпечним, комфортним та ефективним.

Дія

Легке тепло вушного конусу ОТОСАН ніжно проникає у вушний канал, пом'якшуючи вушну сірку, і створює "ефект димаря". Вушний конус ОТОСАН захищає вухо і допомагає видалити надлишки вушної сірки, які можуть спричинити численні розлади, включаючи відчуття дзижчання, свисту, фонового шуму, незбалансованого тиску у вухах та втрати слуху.

Нова насадка Comfy:

Більш комфортна - це зручний запатентований прилад, завдяки якому використання вушного конусу ОТОСАН стає простішим та приємнішим.

Безпечна - насадка Comfy дозволяє легко і правильно розташувати конус у вусі та забезпечити, щоб конус не був вставлений у вушний канал дуже глибоко.

Більш ефективна: насадка Comfy забезпечує щільне прилягання до вуха, що робить використання конусу більш ефективним.

Особливості вушного конусу ОТОСАН:

• Склад вушного конусу: бавовна, парафін, бджолиний віск, прополіс, рослинний стеарин

• Чотири елементи безпеки

• Клінічно протестований

• Відповідає нормам Ради Європи

• Знаходиться у гігієнічно запечатаній упаковці

• Картонна коробка підлягає переробці

• Нова насадка Comfy

 

Вушний конус OТОСАН - лідер продажу у всьому світі!

Інструкція з використання

1. Вставте тонку частину конусу (1 см) у насадку Comfy. Переконайтесь, що інша насадка Comfy не знаходиться всередині конуса.

2. Надягніть на конус захисний диск алюмінієвою фольгою догори, впритул до кільця, яке гасить вогонь. Запаліть широку частину конусу сірником.

3. Необхідно, щоб хворий поклав голову на стіл. Обережно вставте насадку Comfy у вухо. Тримайте конус завжди у вертикальному положенні.

4. Коли вогонь підійде до кільця, яке гасить вогонь, загасіть конус у стакані з водою. Повторіть процедуру для іншого вуха.

З нижньої частини конусу може виходити білий пар. Це нормально. Якщо з’являється пар, обережно змініть положення конусу у вусі.

 

Виріб медичного призначення.

 

Виготовлено для: AAR PHARMA LTD., 3rd Floor, 49 Farringdon Road, London, United Kingdom, EC1M 3JP

ААР ФАРМА ЛТД., 3-й поверх, Фаррінгдон шосе 49, м. Лондон, Сполучене Королівство, EC1M 3JP

Імпортер: ТОВ "ЕС ФАРМА", вул. Івана Мазепи, 3, оф. 174, м. Київ, 01010, Україна

Тел.: +380(44) 585-64-54, email: info@spharma.kiev.ua

Ексклюзивний маркетинг в Україні: ТОВ "ААР ФАРМА", вул. Кропивницького, 18, оф. 34, м. Київ, 01004, Україна

Тел.: +380(44) 495-53-78, email: office_aar@aarpharma.kiev.ua

Виробник: OTOSAN,

Via degli Scavi, 32 - 47122 Forli, Italy