ОТОСАН Природні Вушні краплі

Вушна сірка може накопичуватися у вухах та викликати відчуття дзижчання, свисту та фонових шумів, незбалансований тиск у вухах, подразнення шкіри, втрату слуху, біль та запаморочення.

Опис

ОТОСАН природні вушні краплі (Otosan® natural ear drops) – препарат для підтримки здорового стану вух, який допомагає видалити зайву вушну сірку і запобігає її утворенню. Завдяки наявності органічних рослинних олій, у тому числі олії чорної смородини та прополісу, він запобігає виникненню висипів на шкірі та почервонінню, глибоко очищає та захищає слуховий прохід, знімає сухість шкіри. Підходить для людей зі слуховими апаратами і придатний для тривалого застосування.

Спосіб використання та дози

Нахилити голову вбік і закапати вухо, дотримуючись наступних рекомендацій: дорослим – по 4-5 крапель, дітям – по 3-4 краплі. Зачекати декілька хвилин, тримаючи голову нахиленою, потім акуратно витерти надлишки. Використовувати один раз на тиждень для запобігання утворенню вушної сірки.

У разі надмірної кількості вушної сірки, подразнення шкіри та почервоніння використовуйте 2-4 рази на добу протягом 3-5 днів. Якщо симптоми не зникають - зверніться до лікаря.

Особливі застереження

Берегти флакон від прямих сонячних променів та нагрівання. Не використовувати у разі гіперчутливості до будь-якого з компонентів препарату, пошкоджень барабанної перетинки або захворювань вуха. Припинити лікування у випадку проявів алергії.

Зберігати у недоступному для дітей місці. Не ковтати. Не використовувати на пошкоджених ділянках шкіри. Уникати контакту з очима. Використовувати тільки за призначенням, вказаним виробником.

Побічні реакції.

На сьогоднішній день невідомо про побічні реакції на компоненти або протипоказання до застосування препарату у дітей та жінок під час вагітності і годування груддю.

Склад: олія мигдалю солодкого, олія чорної смородини, натуральна олія огіркової трави, органічні ефірні олії герані, каяпуту, ялівця, гвоздики, екстракт ромашки, прополіс, вітамін Е.

Властивості компонентів

Олія мигдалю солодкого: пом'якшує, робить шкіру тонізованою та еластичною. Завдяки хорошій переносимості її можна використовувати людям із дуже тонкою та чутливою шкірою.

Олія чорної смородини: завдяки високому вмісту Омега-3 жирних кислот живить шкіру та запобігає почервонінню, має заспокійливі властивості.

Олія огіркової трави: пом'якшує, стимулює регенерацію клітин і зволожує, глибоко живить шкіру і робить її еластичною.

Прополіс: біологічно активна речовина, яка виробляється бджолами та сприяє більш глибокому очищенню вушного каналу.

Ефірна олія герані: пом’якшує, покращує роботу сальних залоз, має розслаблюючу дію.

Ефірна олія ялівця: має заспокійливу, розслаблюючу та глибоко очищувальну дію.

Ефірна олія каяпутова: виготовляється з тропічної рослини і має очищуючі та заспокійливі властивості. Позбавляє відчуття дискомфорту у вухах.

Ефірна олія гвоздики: до складу входить евгенол – природний очищувач, який має заспокійливу та антиоксидантну дію.

Бісаболол: має протизапальну та бактерицидну дію. Усуває подразнення навіть на дуже чутливій шкірі.

Вітамін Е: має антиоксидантну та зволожуючу дію.

 

Дерматологічно протестовано

Не містить штучних барвників та консервантів

 

Виготовлено для:

AAR PHARMA LTD., 3rd Floor, 49 Farringdon Road, London, United Kingdom, EC1M 3JP

ААР ФАРМА ЛТД., 3-й поверх, Фаррінгдон шосе 49, м. Лондон, Сполучене Королівство, EC1M 3JP

Імпортер:

ТОВ "ЕС ФАРМА", вул. Івана Мазепи, 3, оф. 174, м. Київ, 01010, Україна

Тел.: +380(44) 585-64-54, email: info@spharma.kiev.ua

Ексклюзивний маркетинг в Україні:

ТОВ "ААР ФАРМА", вул. Кропивницького, 18, оф. 34,

м. Київ, 01004, Україна

Тел.: +380(44) 495-53-78, email: office_aar@aarpharma.kiev.ua