ОТОСАН Назальний спрей

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ОТОСАН назальний спрей
OTOSAN® nasal spray
2,2% гіпертонічний розчин морської води з Бретані з рослинними екстрактами алое Вера та чорної смородини, ефірними оліями гірської сосни, чайного дерева і лимону.
Опис. ОТОСАН назальний спрей (OTOSAN ® Nasal Spray) – засіб для місцевого застосування, який зменшує застійні явища в носовій порожнині. Він діє локально, завдяки глибокому очищенню носових каналів допомагає зменшити застій слизу, набряк, запалення та запобігти розвитку інфекції. ОТОСАН назальний спрей – це 2,2% розчин морської води, збагачений рослинними екстрактами та ефірними оліями. Не містить пропелентів.
Показання для застосування. ОТОСАН назальний спрей добре підходить у якості першого допоміжного засобу при лікуванні запальних процесів, таких як гайморит, різні види ринітів (вірусний, бактеріальний, алергічний), а також може застосовуватись при сухості слизової оболонки носу та в післяопераційному періоді.
Дозування. 1-2 вприскування у кожен носовий хід 2-4 рази на добу протягом 10 – 15 днів.
Дія. Гіпертонічний розчин знімає закладеність носу, утворюючи водянисті виділення, надлишок яких усувається шляхом осмосу, розріджує накопичений слиз та знижує набряк. Видалення слизу покращує мукоциліарний кліренс та сприяє виведенню вірусів, бактерій, пилку з рослин, а також макро- і мікрочастинок. Усуває патологічні виділення та лікує слизову 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА

 

ОТОСАН назальний спрей

OTOSAN® nasal spray

2,2% гіпертонічний розчин морської води з Бретані з рослинними екстрактами алое Вера та чорної смородини, ефірними оліями гірської сосни, чайного дерева і лимону.

 

Опис.

ОТОСАН назальний спрей (OTOSAN ® Nasal Spray) – засіб для місцевого застосування, який зменшує застійні явища в носовій порожнині. Він діє локально, завдяки глибокому очищенню носових каналів допомагає зменшити застій слизу, набряк, запалення та запобігти розвитку інфекції. ОТОСАН назальний спрей – це 2,2% розчин морської води, збагачений рослинними екстрактами та ефірними оліями. Не містить пропелентів.

Показання для застосування.

ОТОСАН назальний спрей добре підходить у якості першого допоміжного засобу при лікуванні запальних процесів, таких як гайморит, різні види ринітів (вірусний, бактеріальний, алергічний), а також може застосовуватись при сухості слизової оболонки носу та в післяопераційному періоді.

Дозування.

1-2 вприскування у кожен носовий хід 2-4 рази на добу протягом 10 – 15 днів.

Дія.

Гіпертонічний розчин знімає закладеність носу, утворюючи водянисті виділення, надлишок яких усувається шляхом осмосу, розріджує накопичений слиз та знижує набряк. Видалення слизу покращує мукоциліарний кліренс та сприяє виведенню вірусів, бактерій, пилку з рослин, а також макро- і мікрочастинок. Усуває патологічні виділення та лікує слизову оболонку. Складається з натуральних речовин, які створюють несприятливе середовище для росту мікробів. ОТОСАН назальний спрей полегшує та запобігає рецидиву захворювання.

Завдяки відсутності судинозвужувальної дії, рослинним екстрактам та ефірним оліям, ОТОСАН назальний спрей добре переноситься, придатний для частого використання, не викликає звикання або «медикаментозного риніту».

Спосіб використання.

Почистіть ніс перед використанням спрею. Вприсніть в ніс розчин, глибоко вдихніть та тримайте голову вертикально. Після вприскування спрею легко натисніть на крило носа пальцем так, щоб розчин потрапив на слизову оболонку носа. Після використання промийте насадку теплою водою та висушіть паперовим рушником.

Застереження.

Зберігати препарат у сухому місці при кімнатній температурі, не допускати попадання прямих сонячних променів та нагрівання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не можна використовувати дітям молодше 12 років. Тільки для зовнішнього застосування. Уникайте контакту з очима. Не використовувати у разі гіперчутливості до компонентів препарату. Використовувати тільки за призначенням, вказаним виробником. Препарат придатний тільки для особистого використання: може переносити інфекцію, тому не передавайте іншій людині. На сьогоднішній день не встановлені протипоказання при використанні ОТОСАН назального спрею під час вагітності та годуванні груддю. Якщо з’явилися побічні реакції у вигляді гіперчутливості до компонентів препарату – припиніть лікування.

Побічні реакції. Не відомі.

Багатофункціональний препарат. Глибоко очищує носові канали, завдяки чому швидко зменшується набряк.

Гіпертонічний розчин морської води: очищує та пом’якшує.

Завдяки морській воді, що міститься у препараті, він містить багато мінеральних сполук та мікроелементів, які необхідні для нашого організму. Очищує ніс, видаляє пил та пилок рослин, гіпертонічний розчин полегшує мукоциліарний кліренс.

Гліцериновий екстракт чорної смородини: заспокоює.

Чорна смородина відома своєю заспокійливою дією та протизапальною дією завдяки кортизону.

Сухий екстракт алое Вера: захищає та зволожує.

Полісахариди, що містяться у алое Вера, взаємодіють з муцином, який присутній на поверхні носової порожнини, та утворює клейкий гель, який захищає слизову оболонку від подразників та мікроорганізмів, зволожує подразнену поверхню, тим самим зменшуючи біль, запалення та набряк.

Ефірне масло гірської сосни: заспокоює.

Ефірна олія гірської сосни заспокоює та знімає запалення слизової оболонки носу.

Органічне ефірне масло чайного дерева: дезинфікує.

Ефірна олія чайного дерева має бактерицидну дію, запобігає поширенню запалення.

Органічне ефірне масло лимону: очищує.

Лимон захищає від зовнішніх впливів та сприяє очищенню від патогенних мікроорганізмів.

 

Виріб медичного призначення.

 

Виготовлено для: AAR PHARMA LTD.,

3rd Floor, 49 Farringdon Road, London, United Kingdom, EC1M 3JP (Great Britain)

ААР ФАРМА ЛТД., 3-й поверх, Фаррінгдон шосе 49, м. Лондон, EC1M 3JP, Сполучене Королівство Великобританія.

Імпортер: ТОВ "ЕС ФАРМА",

вул. Івана Мазепи, 3, оф. 174, м. Київ, 01010, Україна

Тел. +380(44) 585-64-54, email: info@spharma.kiev.ua

Ексклюзивний маркетинг в Україні:

ТОВ "ААР ФАРМА", вул. Кропивницького, 18, оф. 34, м. Київ, 01004, Україна. Тел.+380(44) 495-53-78

Виробник: OTOSAN,

Via degli Scavi, 32 - 47122 Forli, Italy.